Jeśli chcesz mieć zdecydowanie przytulny płaszcz, wybierz damski płaszcz Tommy Hilfiger Curve. Pomarańczowa kurtka puchowa, zarówno miejska, jak i strukturalna, a zatem bardziej szykowna niż tradycyjne kurtki puchowe. Nadal należąca do rodziny pikowanych płaszczy kurtka Lauren od Ralpha Lauren jest zarówno elegancka, jak i funkcjonalna dzięki kapturowi, pluszowej podszewce, zapinanym na przesunięte guziki i ładnej czerni. Jeśli chodzi o pilotkę z pikowanymi wzorami Ralpha Laurena, to już jest obowiązkowa.

Potrzebujesz trzeźwości? Stawiamy na piękny damski czarny płaszcz. Przykład z długim płaszczem Rosell z mieszanki kaszmiru z wiązanym paskiem od Teda Bakera i krótkim płaszczem Mika z mieszanki wełny od MANGO.
Jeśli chodzi o dół, uwielbiamy sztruksowe spodnie Ralph Lauren z wysoką rozszerzaną talią. Produkt inspirowany latami siedemdziesiątymi, kolejny mocny trend w tej nowej jesienno-zimowej kolekcji. Jeśli chodzi o buty damskie, De Bijenkorf oferuje również wyjątkowe modele. Dajmy się skusić na kalosze lub czarne botki Jonak.
Szukasz nowej torebki na zimę? Dlaczego by nie zdecydować się na ponadczasową czarną skórę z lakierowaną torbą Yves Saint Laurent lub wręcz przeciwnie, na patchworkową kolorystykę chwili, z torbą Kurta Geigera? Zależy od Ciebie.

Dotyk oprócz De Bijenkorf? Staranna obsługa klienta. Pakowanie prezentów jest bezpłatne dla członków, dostawy są bezpłatne w ciągu dwóch dni roboczych, zwroty są bezpłatne w ciągu 100 dni, a obsługa posprzedażna jest w 100% francuskojęzyczna!